vineri, 5 ianuarie 2018

Ce purtăm în noaptea de Revelion?


Găsiţi câteva idei de rochii la modă, care să vă facă să fiţi strălucitoare în ultima noapte a anului,  în articolul următor:  http://www.b1.ro/stiri/eveniment/rochii-de-revelion-2017-2018-ce-este-la-moda-pentru-petrecerea-de-final-de-an-204450.html
Culorile vedeta ale anului cainelui sunt rosul, griul, argintiul si auriul asa ca, in goana cumparaturilor pentru petrecerea de intampinare a anului 2018, indreapta-ti privirile catre rochii in aceste culori.
Pana acum ai iesit in intampinarea anilor ce au trecut doar cu rochii simple, care nu ieseau cu nimic in evidenta? Atunci este timpul sa iti perfectionezi stilul! O rochie cu paiete iti va insufla imediat starea de distractie caracteristica unei seri asa de importante precum este cea in care noul an isi intra in drepturi.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu